آلبوم موسیقی شیدای من اثر فرهنگ شریف 

قیمت : 35000 تومان

برند : متفرقه

پستی آلبوم موسیقی شیدای من اثر فرهنگ شریف 

قیمت آلبوم موسیقی شیدای من اثر فرهنگ شریف 

برای و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

نوازنده‌ی سرشناس تار «فرهنگ شریف» شنوندگان را مهمان تکنوازی و بداهه‌نوازی خود در آلبوم موسیقی «شیدای من» می‌کند. این آلبوم شامل دو قطعه‌ی بی‌کلام در دستگاه‌های ابوعطا و همایون است. کسی بهتر از خود استاد شریف نمی‌تواند این آلبوم را وصف کند، او در این باره می‌گوید: «در این اثر از ابتکاراتی استفاده شده که در موسیقی ما کاملا بی‌سابقه است. من کوک‌های مخصوص را کشف و قطعاتی که پرده آن در پرده ساز تار نیست ارائه کردم که تا به امروز جایی شنیده نشده است.» فرهنگ شریف تار را نزد استادان بزرگ اواخر دوره قاجار و اوایل پهلوی چون «عبدالحسین شهنازی» و «مرتضی نی‌داوود» فرا گرفت ولی شیوه‌ی نوازندگی‌اش کاملا متفاوت با استادانش است و می‌توان گفت نوازندگی منحصربه‌فرد خود را دارد. او با با ابداعاتی که در نحوه‌ی انگشت‌گذاری و مضراب زنی در نقاط مختلف سیم‌های تار انجام می‌دهد از تار صدایی کاملا متفاوت به‌وجود آورده است. از دیگر آثار او می‌توان آلبوم‌های «کرشمه»، «شور معشوق»، «چنگ اورنگ»، «زمرد»، «عاشقانه‌ها» و. را نام برد. «نسیم مهر آوا» با همکاری «ایران گام» این آلبوم موسیقی ارزشمند و شنیدنی را برای علاقه‌مندان به موسیقی اصیل ایرانی منتشر کرده است.

نوازنده‌ی سرشناس تار «فرهنگ شریف» شنوندگان را مهمان تکنوازی و بداهه‌نوازی خود در آلبوم موسیقی «شیدای من» می‌کند. این آلبوم شامل دو قطعه‌ی بی‌کلام در دستگاه‌های ابوعطا و همایون است. کسی بهتر از خود استاد شریف نمی‌تواند این آلبوم را وصف کند، او در این باره می‌گوید: «در این اثر از ابتکاراتی استفاده شده که در موسیقی ما کاملا بی‌سابقه است. من کوک‌های مخصوص را کشف و قطعاتی که پرده آن در پرده ساز تار نیست ارائه کردم که تا به امروز جایی شنیده نشده است.» فرهنگ شریف تار را نزد استادان بزرگ اواخر دوره قاجار و اوایل پهلوی چون «عبدالحسین شهنازی» و «مرتضی نی‌داوود» فرا گرفت ولی شیوه‌ی نوازندگی‌اش کاملا متفاوت با استادانش است و می‌توان گفت نوازندگی منحصربه‌فرد خود را دارد. او با با ابداعاتی که در نحوه‌ی انگشت‌گذاری و مضراب زنی در نقاط مختلف سیم‌های تار انجام می‌دهد از تار صدایی کاملا متفاوت به‌وجود آورده است. از دیگر آثار او می‌توان آلبوم‌های «کرشمه»، «شور معشوق»، «چنگ اورنگ»، «زمرد»، «عاشقانه‌ها» و. را نام برد. «نسیم مهر آوا» با همکاری «ایران گام» این آلبوم موسیقی ارزشمند و شنیدنی را برای علاقه‌مندان به موسیقی اصیل ایرانی منتشر کرده است.

تصاویر بیشتر

آلبوم موسیقی شیدای من اثر فرهنگ شریف ارزان , آلبوم موسیقی شیدای من اثر فرهنگ شریف با قیمت ارزان , متفرقه ارزان , متفرقه با قیمت ارزان , پستی آلبوم موسیقی شیدای من اثر فرهنگ شریف , اینترنتی آلبوم موسیقی شیدای من اثر فرهنگ شریف, آلبوم موسیقی شیدای من اثر فرهنگ شریف با قیمت 35000 , آلبوم موسیقی شیدای من اثر فرهنگ شریف فقط 35000 , متفرقه آلبوم موسیقی شیدای من اثر فرهنگ شریف , متفرقه با قیمت 35000,kharid آلبوم موسیقی شیدای من اثر فرهنگ شریف, gheymat آلبوم موسیقی شیدای من اثر فرهنگ شریف  

راز زیبایی موسیقی ,آلبوم ,فرهنگ ,شریف ,شیدای ,کاملا ,آلبوم موسیقی ,موسیقی شیدای ,فرهنگ شریف , آلبوم ,کاملا متفاوت ,آلبوم موسیقی شیدای , آلبوم موسیق منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

SHADMEHR CLASSIC ایران فیلم پونیکس اجناس فوق العاده علی‌الله سلیمی | نویسنده و روزنامه‌نگار انجام پروژه های وکا weka دوراهی سد موزئیک وب پردازان تهران